Deelnemers Texels Kampioenschap Panna

geplaatst op 20 juni 2017

Aanstaande zondag 25 juni vindt het Texels Kampioenschap Panna plaats op de Groeneplaats in Den Burg. Alle voorrondes hebben inmiddels plaatsgevonden.
De onderbouw speelt haar wedstrijden van 13.00 uur tot 15.00 uur en de bovenbouw van 15.00 uur tot 17.00 uur.

Publiek is van harte welkom.

Pannawinnaars voorrondes onderbouw 2017
Teamnaam School Naam Naam
Koppie Koppie Thijsseschool Giovanni Hugo
Bayern Munchen Thijsseschool Omar Adnan
Killers Thijsseschool Ian Schrama Owen Meedendorp
Panna Boys Vrije School Wilnick de Wit Silvijn de Vos
Cobra King Vrije School Sam Westra Rowan Venema
Emile en Ole Jozefschool Emile Schipper Ole van Katwijk
De Pronkies Jozefschool Jelte Pronk Mattijs Pronk
Wicky en Quinty Jozefschool Wicky Quinty Huizinga
SV De Koog Luberti Joel Luuk
De Koogies Luberti Evy de Boer Sofie Snoek
Ajax Fontein Rick Huisman Pieter Moerbeek
Team Texel Fontein Sofie Eelman Jayden van de Berg
FC TN Bruinvis Tames van Nuland Nijs Harman
FC Gollum Bruinvis Moos Blauwboer Thomas vd Schans
Winnaars Vliekotter Fleur Zoetelief Wander Hendriks
Superscoorders Vliekotter Joas Duinker Aron Habtom
Jong Feyenoord Durperhonk Mike Smit Abbas Nosrati
Dark Light Durperhonk Niek Spek Tessa Ran

Pannawinnaars voorrondes bovenbouw 2017
Teamnaam School Naam Naam
Juventus Thijsseschool Hussein Ridwaan Issam
Panna Koningen Thijsseschool Donny Huizinga Timme v Heerwaarden
Janna en Widlem Vrije School Widlem Janna
Liam en Cas Vrije School Liam  Cas
De Pannana's Jozefschool Boy Jelmer
Job en Devin Jozefschool Job Zoetelief Devin Koorn
Pannamakers Jozefschool Berber van de Duim Saida
Overheersbeestjes Luberti Sybrand Nijs
De Koog Kanjers Luberti Aya Aboudi Quinty de Boer
Boomstronken Boys Fontein Maurice v d Voort Sam    
Bakstenen Fontein Allan  Sam Ekker
Smikkelbeertjes Fontein Sam Wonder Dustin Vasterman
Keesjan Peerensap Bruinvis Arjen Bakker Youri den Braven
Of toch veld 2 Bruinvis Mats de Veij Morris Hemelrijk
FC Koln Vliekotter Ties Kraanen Daan Vlaming
De Gerrits Vliekotter Karst Boogaard Mathijs Vlaming
Minions Durperhonk Tymen Ran Maaike Zhang
Feyenoord Durperhonk Hugo Groothuis Wesley Smit